مهندس حسین علیزاده

تجربه چندین و چند ساله‌ام در زمینه بازاریابی را به مراجعان آموزش دهد، فروش و مشاوره به من نشان داد که وقتی افراد به دنبال یک راهکار حاضر و آماده برای حل مشکلاتشان هستند و می‌خواهند هر چه سریع‌تر به پاسخ دست یابند، هیچ‌گاه به نتیجه مطلوبی نمی‌رسند. از من به عنوان یک مشاوره انتظار داشتند، تمامی پاسخ‌ها را داشته باشم و در کوتاه‌ترین زمان ممکن مشکل‌شان را حل کنم، اما جالب اینجا است که وقتی راهکار را از زبان من می‌شنیدند، تمایل چندانی برای عملی کردن آن از خود نشان نمی‌دادند. و اغلب همان کاری را انجام می‌دادند که خودشان می‌خواستند. این مسئله مرا به فکر فرو برد و تصمیم گرفتم به جای ارائه دادن راهکار، به آن‌ها کمک کنم که خود به یک راهکار برسند. بدون شک راهکاری که از ذهن خود فرد نشأت می‌گیرد، مؤثر و نتیجه‌بخش خواهد بود. با تحقیق و مطالعه دریافتم که این دقیقاً همان کاری است که یک کوچ حرفه‌ای انجام می‌دهد.

همچنین تشکیل یک مجموعه جامع که اولین و در عین حال مهمترین مباحث پایه ای در حوضه ی برقراری ارتباط موثر و کسب مهارت های فروش و بازاریابی، یکی از دغدغده های همیشگی من بوده است.

البته، به اشتراک گذاری تجربه های شخصی و آموزه های فراگیری شده خودم در طول سالیان گذشته نیز انگیزه ای مضاعف شد تا در جهت راه اندازی یک مرکز مبتنی بر فضای مجازی ( سایت / کانال تلگرام / پیچ اینستاگرام ) با نام ABC اقدام نمایم.

ما از کسب موفقیت توسط شما دوستان عزیز، خوشحال هستیم و به خود می بالیم